UUS e-NV200

Prindi leht

Tutvustus

TEIE TÖÖ MUUTUB ALATISEKS!

NISSAN e-NV200 annab teile plusspunkte klientide silmis ja tugevdab avalikkuses teie kui edumeelse inimese mainet, aga sellega kaasnevad ka konkreetsed eelised.
-Kõige atraktiivsem kasutuskulu, mida võite ühelt elektrikaubikultoodata
-Oma klassi parim ja mitmekülgne partner, saadaval kolmes keretüübis (Kaubik, Combi, Evalia)
-Sõidukogemus, mis viib tõhususe uuele tasemele: ei mingit müra ega vibratsiooni, elektrooniline käigukast....vähem väsitav
-Täielikult usaldusväärne autotehnoloogia, mida kasutab ka NISSAN LEAF ja selle 100 000 omanikku

NULL-HEITMETE KASULIKKUS LINNAKESKKONNAS

Miks te ikka veel raiskate raha kütuse peale? Kui vajate äriotstarbeks sõidukit, valige NISSAN e-NV200, koos madalate kasutuskuludega ja tasuta parkimisega.

ELEKTRISÕIDUKITE UUS NÄGU

Elektriautodel kasutatakse liitiumioonakusid, mis on traditsioonilistest pliiakudest vastupidavamad. Näiteks 100% elektriline NISSAN e-NV200 on sellise akuga. See tähendab mitte ainult null-heitmeid, vaid ka vähem jäätmeid ja vähem vaeva aku vahetamisega. See on kasulik nii teile kui ka meie planeedile.

STIILNE. PÕNEV. ÖKONOOMNE. KÕIK HEITMEVABA SÕIDUKI PLUSSID.

Ärge tehke kompromisse!

NISSAN e-NV200 plusside hulka kuuluvad dünaamiline kiirendus, parem väändemoment ja muljetavaldav juhitavus. Ja kuna auto on 100% elektriline, on tema kasutuskulu atraktiivne, temaga sõitmine vaikne ja heitmeid ei teki.

Nutikalt konstrueeritud NISSAN e-NV200 on oma klassi mitmekülgseim auto, mis aitab teil ruumikasutust optimeerida

NULL HEITMEID, NULL PROBLEEME

100% elektrilise NISSAN e-NV200 liitiumioonaku on hommikul, kui te ärkate, täielikult laetud tänu öisele laadimisele (öösel on elekter odavam). Puudub vajadus ette planeerimata (ja kulukate) bensiinijaamapeatuste järele ja puuduvad ka mürgised gaasid garaažis NISSAN e-NV200-t käivitades. Nutitelefoni või arvuti abiga saate eemalt käivitada kliimajuhtimise või alustada elektrikaubiku aku laadimist, et teie saabumise ajaks oleks kõik valmis. Teel ütleb Carwingsi telemaatiline SatNav süsteem, kui palju elektrienergiat teil sihtpunkti jõudmiseks kulub ja kus asuvad lähimad laadimisjaamad. Ja kuna parkimine on elektriautodele tihti tasuta, ei olegi põhjust millegi pärast muretseda.

KOMPROMISSE EI OLE VAJA TEHA

Parim pagasimaht oma klassis? Jah. Maksimaalne kandevõime? Jah. NISSAN e-NV200, mille kaubaruumi maht on oma klassi parim, on ruumikas, ent kompaktne. Selle liitiumioonaku patarei on täielikult integreeritud põrandasse, mis aitab ruumikasutust optimeerida. Seega ei ole teil tarvis muretseda millegi vajaliku mahajäämise ega ka manööverdamisraskuste pärast - oleme kõigele mõelnud.
NISSAN e-NV200 on saadaval kolmes keretüübis: Kaubik, Combi, Evalia

MUUTKE OMA INVESTEERING TASUVAMAKS

NISSAN e-NV200 tähendab kokkuhoidu kütuselt ja 20% madalamaid hoolduskulusid, kui mitte-elektrisõiduki puhul. Seega väheneb mitte ainult teie sõiduki omamise kulu, vaid ka aeg, mida te selle igapäevasele hooldamisele kulutate: vähem tüütuid sõite autohooldusesse ja loomulikult ei mingeid bensiinijaamapeatusi.

MÜRATA SÕIT

Kes ütles, et võimas mootor peab olema lärmakas ja vibreerima? Uue NISSAN e-NV200-ga saate nautida nii dünaamilist kiirendust kui ka täielikku vaikust. Ja päeva lõpuks olete vähem väsinud kui diiselkaubikuga sõitmise korral. Jätke möirgavad mootorid ja väsitav vibratsioon motosportlastele ja nautige sõitu.

TEIE LÄHEDAL ON ALATI OLEMAS LAADIMISJAAM

NISSAN e-NV200 omanikud saavad kasutada 164 kiirlaadimisjaama, mis on paigutatud kõikjale üle Eesti.

VÕIMALUS ILMA LISATASUTA

Kui peaks tekkima olukord, et NISSAN e-NV200 liitiumioonaku saab tühjaks või kui jääte mõnel muul põhjusel autoga teele, aitame teid tasuta pukseerimisteenusega. Seda sellepärast, et lisaks Nissan Pan Europe autoabile, kuulub teie NISSAN e-NV200 juurde ka Euroopa NISSANi elektriautode autoabi teenus.

KINDLUSTATUD AKUMAHU KAO KORRAL

Juhtiva elektriautode tootjana pakub NISSAN kõrgkvaliteetseid, Ühendkuningriigis toodetud liitiumioonakusid. Aku kohta kehtib 5 aasta/100 000 km garantii mehaaniliste kahjustuste ning akumahu kao korral. NISSAN hoolitseb selle eest, et kindlustus kehtiks, kui teie aku maht langeb allapoole 9 pulka 12-st esimese viie kasutusaasta või 100 000 km läbimise jooksul (kumb esimesena kätte jõuab).